Paletsan Palet ve Plastik San. Ltd. Şti.

  • Adres
  • Babürşah Caddesi No: 24 Sincan

Kurumsal

Ankara sincan 1. Organize sanayi bölgesinde 1990 yılında katı atık ve geri dönüşüm alanında iş hayatına başlamış olup...

Bizimle İletişime Geçin

Bize Eposta Gönderebilir. Veya Bizi Araya Bilirsiniz. +90 312 267 49 06
İletişime Geçin  

Tanıtım

Paletsan Palet ve Plastik Sanayii Ticaret Limited Şirketi

Ankara sincan 1. Organize sanayi bölgesinde 1990 yılında katı atık ve geri dönüşüm alanında iş hayatına başlamış olup, 2004 yılı itibari ile ahşap ambalaj sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmamız tamamen siz müşterilemizin ihtiyaçlarına yönelik olarak üretim yapmaktadır. Firmamız 3700 m2   alanda ahşap ambalaj sektöründe son teknoloji bilgisayarlı, uzaktan kumandalı makinalar ile imalat yapmaktadır. Tam otomatik bilgisayarlı makinalar ile kesim yapılarak zayiatları minumuma indirerek daha kaliteli ve daha ucuz ürünler sunmaktadır.

Yapmış olduğumuz palet ve sandıklar otomatik tabanca ile halkalı ring çiviler kullanılmakta olup, el ile çakılanlara göre daha sağlam ve avrupa standartlarına uygun olmaktadır.

Ippc uluslar arası bitki koruma konvensiyonunun, ıspm 15 standardı olarak ahşap ambalaj malzemelerinde ısıl işlem yapabilme ve yeterlilik belgesinine sahiptir.   07.04.2005 tarihinde  tr-133  ht belge numarasını almıştır. Ispm 15 şartlarına uygun  ısıl işlemden geçirilerek üretim yapmakta  ve damgalanmaktadır.